kadın-resimleri5

Merhaba beyler ben Ayça 44 yaşında bakımlı bir bayanım,Muş ilinde oturan kaliteli genç jigololar ile tanışıp görüşmek istiyorum.Sadece bekar beyler bana ulaşsınlar.Muş ilinde oturanlar tercihimdir.Profesyonel jigolo olanlar, başka bir deyişle Türkiye’de seyrek rastlayabileceğiniz jigolo ajansları ile çalışan kişilerin partner seçme talihi olmuyor.

Muş Jigolo Bir gün gayet hoş bir bayan özel bir partiye giderken kavalye olarak kiralayabilirken, diğer gün gay biri de çağırabiliyor. İş seçme talihleri pek olmuyor diyebilirim. Aslında jigololuk işi sizin de düşündüğünüz gibi bu tür özel amaçlar için yapılmaz. Jigololar bodyguardlıktan tutun da zengin bayanların yanında gösteriş için durmalarına kadar bir hayli emel için kullanılırlar.

Peki jigololuk legal bir iş mi? Yanıtı evet. Ben jigoloyum derseniz kimse sizi adli açıdan engelleyemez. Ama jigolo organizatörlüğü yapmak çok büyük bir suçtur.


3 yorum

Ercan · 30 Nisan 2015 13:32 tarihinde

istediğiniz zamam

mehmet · 04 Mayıs 2015 12:31 tarihinde

selam bayanlar ben mehmet yaş 40

Duha · 16 Haziran 2015 23:30 tarihinde

merhaba adım duha 19 yaşındayım tecrübeliyim sizinle birlikte siz kovana kadar durabilirim yakısıklı ve iyi fizikliyim muşa tatile geldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir